Hakkımızda

Hakkımızda

2014 yılından beri şehrin merkezinde, Ataköy Galleria’da, izole bir bahçe dizaynı ile hizmet veren The Food Clan, yenilenen yüzü ile hijyen kurallarına uygun, geniş localı masa düzeni ile de sosyal mesafe kurallarına uygun olarak siz misafirlerini ağırlıyor. Food Clan’ın şık, yenilenen mekanında sevdikleriniz ile yemek yerken ve sohbet ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Özel locaları ile size mahremiyet sağlayan mekanımızda, kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

The Food Clan’ın yenilenen menüsünde zevkinize göre her mutfaktan seçenek bulmanız mümkün. Özel hamuru ile hazırlanan ve özel bir pizza fırını olan Food Clan’da hangi pizzayı seçeceğinize karar vermekte zorlanacaksınız. 

   

The Food Clan’da sizler için geleneksel mutfak ile modern mutfağı harmanladık. Geleneksel Türk mutfağı ve mezelerinden, Dünya Mutfağına kadar birçok seçeneği en lezzetli hali ile sizlere sunuyoruz.  Malzeme seçiminde de oldukça iddialıyız ve tüm malzemeleri mutfağımızda bizzat hazırlamaya özen gösteriyoruz.  

Menümüzde Veganlar ve özel beslenen kişiler için de farklı alternatifler sunuyor, özel kokteyllerin yanı sıra menümüzdeki sağlıklı içecekler ile misafirlerimiz için sıradan tatların dışına çıkmayı amaçlıyoruz. 

The Food Clan’da yemeklerde olduğu gibi özellikle tatlılarda da geleneksel tatlılar yeniden yorumlanıyor. Severek yediğiniz klasik tatlıları The Food Clan dokunuşları ile yeniden keşfedeceksiniz. 

jadoo

Lezzet ve konfor bir arada.

Her hakkı saklıdır © TheFoodClan

Make With From Line And Frame